Szybki kontakt

Zadzwoń już teraz!

Śledź nas na LinkedIn

Bądź zawsze na bieżąco!

Śledź nas na Facebooku

Bądź zawsze na bieżąco!

Nie musisz się zmieniać, przetrwanie nie jest obowiązkowe. Case study szkolenie z TimeCamp

Aktualności

Nie musisz się zmieniać, przetrwanie nie jest obowiązkowe. Case study szkolenie z TimeCamp

Nie musisz się zmieniać, przetrwanie nie jest obowiązkowe. Case study szkolenie z TimeCamp

Z zespołem TimeCamp współpracujemy już kilka lat. W tym okresie zrealizowaliśmy wiele projektów rozwojowych z różnego zakresu. Jednak do 24 marca były one nieco inne.

 

Czym się różniły?

Formą. Zasadą dla nas było spotykanie się, dyskutowanie, analizowanie, diagnozowanie symulowanie, ćwiczenie, szukanie rozwiązań, usprawnień do wdrożenia – wszystko to odbywało się w kontakcie bezpośrednim, stacjonarnym, ulokowanym w jednym miejscu. Jedynie mniejsza część naszej współpracy odbywała się poza ścianami sali szkoleniowej.

Jak jest teraz?

Niemalże tak samo, ale wszystko to odbywa się z różnych miejsc, z wykorzystaniem różnych sprzętów, ale w jednej przestrzeni online i czasie rzeczywistym. Nadal dyskutujemy, analizujemy, diagnozujemy, ćwiczymy i przede wszystkim wdrażamy: nowe rozwiązania, nowe umiejętności, ułatwienia, optymalizacje itd. Różnica jest tylko taka, że nie siedzimy obok siebie w jednej sali.

Tomasz Wrzesiewski, który poprowadził szkolenie dla załogi TimeCamp przemodelował szkolenie w taki sposób, aby czasowo i merytorycznie przyniosło taką samą wartość, jakby odbywało się w formie stacjonarnej. Że się to udało, nie mamy wątpliwości. Uczestnicy otrzymali konkretną teorię oraz przede wszystkim przenieśli ją do rzeczywistości organizacyjnej. Teraz czas na wdrożenie i zastosowanie jej w bieżącej pracy, którą również będziemy monitorować i wspierać, oczywiście online do momentu możliwości spotkania.

Zatem kontynuacja rozwoju w formie zdalnej jest jak najbardziej możliwa i wartościowa. Firmę TimeCamp stawiamy za wzór w podejściu do rozwoju i dostosowaniu się do zmieniających warunków. W momencie zaistniałego kryzysu związanego z koronawirusem ekipa TimeCamp przeniosła pracę 40-osobowego zespołu na pracę zdalną w ciągu zaledwie 2 dni. W tym krótkim czasie przeprocesowała się i wróciła na obroty, a teraz dodatkowo kontynuuje rozpoczęty wcześniej rozwój. Takie podejście warto naśladować.

Na koniec, krótkie podsumowanie, zdaniem, które wielokrotnie powtarzaliśmy przed wybuchem pandemii: “nie musisz się zmieniać, przetrwanie nie jest obowiązkowe”. Teraz udowadniamy, że tak postępujemy, nie tylko deklarujemy. Tego samego życzymy nam wszystkim.

Zmieniajmy się, rozwijamy, przetrwajmy.

P.S.

A przy okazji TimeCamp może wesprzeć pracę zdalną zespołów dzięki swojemu oprogramowaniu. Daje ono możliwość mierzenia czasu pracy, zarządzania projektami, zadaniami, monitorowania komputera. Program można przetestować za darmo i zdecydować, czy chce się go wdrożyć na stałe: https://www.timecamp.com/pl/

Polecamy!

Pozdrawiamy
AKAT CONSULTING GROUP

Udostępnij wpis przez:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Skype

NASZA AKTUALNA OFERTA

Zobacz w czym się specjalizujemy

AKAT CONSULTING W LICZBACH

Oto nasze osiągnięcia

0 +

uczestników szkoleń
i warsztatów dla firm

0 +

godzin szkoleniowych

0 +

godzin doradczych

0 +

strategii rozwoju firm​

0 +

lat doświadczeń

0 +

projektów z pozyskanym
dofinansowaniem

Zaufali nam

Masz pytania? A może jesteś zainteresowany współpracą?

Zapraszamy do kontaktu

1
Dane firmy
2
Zgody
Nazwa firmy *
NIP *
Osoba kontaktowa *
Numer telefonu *
E-mail *
Wiadomość
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Zgoda na otrzymywanie połączeń głosowych *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości elektronicznych *

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies,
zgodnie z Polityką prywatności.