Szybki kontakt

Zadzwoń już teraz!

Śledź nas na LinkedIn

Bądź zawsze na bieżąco!

Śledź nas na Facebooku

Bądź zawsze na bieżąco!

Nasz zespół

Ewa Garbaczewska

Ewa Garbaczewska

Dyrektor ds. Sprzedaży

Posiada ponad 20-letnie doświadczeniem w zarządzaniu sprzedażą (B2B, B2C), zarówno w dynamicznie rozwijających się organizacjach, jak i w dużych korporacjach. Była Wiceprezesem ds. handlu i marketingu firmy produkującej dobra luksusowe (WFP HEFRA SA) oraz Dyrektorem Handlowym w branży telekomunikacyjnej (DIALOG SA).

Przez ostatnie 10 lat nabywała doświadczenie związane z zarządzaniem zespołami sprzedażowymi w sektorze edukacji. Lubi tworzyć programy rozwojowe, które przynoszą konkretną zmianę u klientów. Bliskie są jej słowa Alvina Tofflera, który powiedział:  „Niepiśmienni w XXI wieku nie będą ci, którzy nie potrafią czytać i pisać, ale ci, którzy nie mogą się uczyć, oduczać się i uczyć na nowo”, dlatego inwestuje w własny rozwój.

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na Wydziale Zarządzania i Informatyki oraz studiów podyplomowych: Zarządzanie wartością firmy (SGH), Psychologiczne kompetencje w zarządzaniu (SWPS), Prawo gospodarcze i handlowe (Uniwersytet Wrocławski), Audyt wewnętrzny (SGH i EY). Certyfikowany Project Managerem (AgilePM Foundation, Prince2 Foundation, MOR Foundation Certificate in Risk Management). Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się z innymi m.in. jako mentor w programach mentoringowych.

Jej pasją są podróże, narty i sztuka współczesna. Uwielbia jeździć do Włoch i krajów hiszpańskojęzycznych, dlatego, aby poznać bliżej kulturę tych krajów – uczy się języka włoskiego i hiszpańskiego.

Mocne strony

zarządzanie sprzedażą | szkolenia | projekty rozwojowe | mentoring

Masz pytania? A może jesteś zainteresowany współpracą?

Zapraszamy do kontaktu

1
Dane firmy
2
Zgody
Nazwa firmy *
NIP *
Osoba kontaktowa *
Numer telefonu *
E-mail *
Wiadomość
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Zgoda na otrzymywanie połączeń głosowych *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości elektronicznych *

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies,
zgodnie z Polityką prywatności.