AKAT Consulting - jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą, świadczącą usługi z dofinansowaniem, pozyskujemy dotacje dla sektora MŚP na działania rozwojowe. Na co dzień jesteśmy zgranym zespołem, który potrzebuje się powiększyć o osobę, która zajmie stanowisko:

Poszukujemy Specjalisty ds. dotacji

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie wniosków o dofinansowanie zgodnie z dokumentacją danego projektu lub konkursu
  • Analiza dostępnych źródeł dofinansowania dla klientów na usługi świadczone /potencjalnie świadczone przez firmę
  • Kontakt z klientami firmy w zakresie przygotowania wniosków o dofinansowanie na usługi świadczone dla klientów przez firmę
  • Wsparcie klientów firmy w zakresie kontaktu z operatorem dofinansowania, sporządzania dokumentacji rozliczeniowej, prowadzenia realizacji projektu

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w opracowywaniu dokumentacji dla przedsiębiorstw niezbędnej do ubiegania się o dotacje unijne (min. 1 rok  doświadczenia)
  • Znajomości zasad finansowania projektów w ramach Funduszy UE
  • Znajomość programów skierowanych dla przedsiębiorstw (głównie w zakresie dotacji szkoleniowo-rozwojowych, eksportowych, badawczo-rozwojowych, innowacyjnych oraz pożyczek preferencyjnych)
  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań
  • Terminowości

Mile widziane:

  • Znajomość platformy i regulaminu Bazy Usług Rozwojowych

Oferujemy:

  • Stabilną umowę i stałe wynagrodzenie oraz premie uznaniowe
  • Niezbędne narzędzia pracy i pracę w atrakcyjnym biurze w centrum Wrocławia
  • Miłą atmosferę w zgranym zespole
  • Możliwości rozwoju

JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

SZYBKI KONTAKT

ODWIEDŹ NAS NA:

Logotyp Akat consulting