Szkolenia

5 POZIOMÓW PRZYWÓDZTWA WEDŁUG JOHNA C. MAXWELLA (CERTYFIKAT MIĘDZYNARODOWY)

Szkolenia

PROGRAM SZKOLENIA


Dzień 1

 • Czym jest przywództwo i jaka jest różnica między przywództwem a zarządzaniem. Czym jest 5 poziomów przywództwa wg. Johna C. Maxwella i do czego mogą posłużyć w rozwoju umiejętności przywódczych? Zdefiniowanie swojego poziomu przywództwa przez uczestników 
 • Pierwszy poziom przywództwa - poziom stanowiska - czy jest oraz jakie są pozytywne i negatywne strony bycia na tym poziomie oraz w jaki sposób przejść na poziom 2 
 • Przerwa 
 • Drugi poziom przywództwa - poziom przyzwolenia - czym jest oraz jakie są pozytywne i negatywne strony bycia na tym poziomie oraz w jaki sposób przejść na poziom 3? 
 • Drugi poziom przywództwa - poziom przyzwolenia - jakie strategie i narzędzia wykorzystywać w budowaniu relacji oraz skutecznej komunikacji w zespoleń? 
 • Podsumowanie dnia 1 


Dzień 2

 • Trzeci poziom przywództwa - poziom skuteczności - czym jest oraz jakie są pozytywne i negatywne strony bycia na tym poziomie oraz w jaki sposób przejść na poziom 4? 
 • Trzeci poziom przywództwa - poziom rezultatów - czym jest TEAM mind-set oraz jakich strategi używać aby podnosić swoją indywidualną efektywność oraz efektywność swoich zespołów? 
 • Przerwa 
 • Czwarty poziom przywództwa - poziom rozwoju innych przywódców - czym jest oraz jakie są pozytywne i negatywne strony bycia na tym poziomie oraz w jaki sposób przejść na poziom? Jakich narzędzi używać aby rozwijać przyszłych liderów swojej organizacji? Czym jest 7 wytycznych rozwoju swojego potencjału 
 • Piąty poziom przywództwa - poziom autorytetu - jakie działania na tym poziomie powinien podejmować przywódca, a czego powinien unikać? 
 • Podsumowanie dnia 2 
CZYTAJ WIĘCEJ

CELE


Wyposażenie uczestników 2-dniowego warsztatu w wiedzę oraz praktyczne umiejętności rozwoju kompetencji przywódczych zgodnie z metodyką opracowaną przez największy światowy autorytet w dziedzinie przywództwa - Johna C. Maxwella

na poziomie wiedzy:

 • zwiększenie wiedzy o metodach, narzędziach i praktykach rozwoju kompetencji przywódczych zgodnie z metodyką opracowaną przez Johna C. Maxwella

 
na poziomie umiejętności:

 • wzrost praktycznych umiejętności zastosowania w w pracy dla siebie oraz swoich pracowników, zespołów i organizacji metod, narzędzi i praktyk rozwoju umiejętności przywódczych zgodnie z metodyką opracowaną przez Johna C. Maxwella

 
na poziomie kompetencji społecznych:

 • zwiększenie kompetencji wdrażania metod, narzędzi i praktyk rozwijania umiejętności przywódczych swoich indywidualnych, swoich pracowników oraz swoich zespołów zgodnie z metodyką opracowaną przez Johna C. Maxwella
CZYTAJ WIĘCEJ

INFORMACJE ORGANIZACYJNE


Oferujemy organizację tego szkolenia również w formule zamkniętej. W takiej sytuacji usługa jest dostosowywana do życzeń konkretnego Klienta, a przyjęte rozwiązania opierają się na analizie potrzeb danego przedsiębiorstwa. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

CZYTAJ WIĘCEJ
Dla kogo

Dla kogo?

Osoby zainteresowane poznaniem modelu, metod i narzędzi rozwoju swoich umiejętności przywódczych zgodnie z podejściem Johna C. Maxwella. Uczestnicy szkoleń to kierownicy projektów, pracownicy umysłowi, kadra zarządzająca
Trener

Trener

Tomasz Krakowczyk
Efekty

Miejsce i Termin

Prosimy o kontakt
Cena

Cena

do ustalenia w zależności od wariantu

Zapisz się na szkolenie

 
 
 

JESTEŚMY CERTYFIKOWANĄ INSTYTUCJĄ SZKOLENIOWĄ

Międzynarodowy Certyfikat The John Maxwell Team

POSIADAMY CERTYFIKAT
POSIADAMY AKREDYTACJE PARP

Najmocniejszą stroną szkolenia były jego praktyczne aspekty oraz możliwość zastosowania nabytej wiedzy w pracy.

Uczestnik szkolenia “Kierownik-Lider-Przywódca. 2- dniowe warsztaty praktyczne z zakresu efektywnego zarządzania zespołem”


Najmocniejszą stroną szkolenia był prowadzący p. Rafał Błachowski, który przekazał nam ogrom wiedzy. Trener jest niesamowitym profesjonalistą i człowiekiem z pasją.

Uczestnik szkolenia “Profesjonalna obsługa klienta i sprzedaż z wykorzystywaniem telefonu. Warsztaty praktyczne z wykorzystywaniem nagrań audio”


Szkolenie odbyło się w dobrej atmosferze, a prowadzący był bardzo otwarty.

Uczestnik szkolenia “Automatyzacja marketingu - 2- dniowe warsztaty praktyczne”


Szkolenie zawierało praktyczne ćwiczenia-warsztaty, kontakt z kamerą oraz pracę na przykładach, a nie na pokazie slajdów.

Uczestnik szkolenia “Skuteczne techniki sprzedaży”


Najmocniejszymi stronami szkolenia były dynamika, praktyczne przykłady, warsztatowa forma wykładów.

Uczestnik szkolenia “Zarządzanie projektami metodą łańcucha krytycznego oraz wykorzystywanie narzędzi informatycznych wspierających zarządzanie projektami i procesami w firmie”


Cenną stroną szkolenia był bardzo dobry przekaz wiedzy oraz różnorodność zastosowanych metod pracy.

Uczestnik szkolenia “Warsztat doradczy w miejscu pracy doskonalący standardy obsługi klienta i technik aktywnej sprzedaży”


Najmocniejszą stroną szkolenia było przedstawienie możliwości, jakie daje internet w sprzedaży i obsłudze klienta.

Uczestnik szkolenia “Wykorzystanie automatycznego marketingu w rozwoju sprzedaży firmy”


Najlepszym elementem szkolenia było położenie nacisku na praktykę sprzedaży.

Uczestnik szkolenia “Efektywne tworzenie baz danych oraz prowadzenie akcji telemarketingowych”


Najmocniejszymi stronami szkolenia były przedstawienie filozofii, praktyczne porady, możliwość konsultacji po wprowadzeniu SCRUMA do organizacji.

Uczestnik szkolenia “Scrum w Praktyce (z symulacją Scrum Droid)”


AKAT Usługi Doradcze jest firmą skoncentrowaną na kliencie i na jego zadowoleniu, a realizowane przez nią szkolenia są dostosowywane do realnych potrzeb, co stanowi główny powód naszego zadowolenia. Oba szkolenia okazały się bardzo przydatne w naszej firmie i z całą pewnością, uzyskana wiedza i umiejętności będą generowały dalsze korzyści.

Przedstawiciel firmy, dla której zrealizowano szkolenia: “Automatyzacja marketingu. Warsztat praktyczny” oraz “Wykorzystanie mediów społecznościowych w marketingu i sprzedaży”

Zaufali nam

miastoprojekt.png
atel.png
logo.png
PEG.png
S_CC_81wiez_CC_87e_20na_20talerze.png
sitech.png
bonduelle.png
dolnoslascy_pracodawcy.png
Architekci.png
geo-sport.png
topus-logo.jpg
Grafen.png
timecamp.png
3play.png
semper.png
BabyMerc.png
RCcloud.png
spolem1.png
empirica.png
Logistik.png
medicus.png
epore.png
red.png
BEWA.png
volkswagen.png
Czasnaherbate.png
COMPTA.png
oring.png
Spolem.png
GFcorp.png
Sanden.jpg
resulto-sp-z-o-o.png
Earp-Integration.png
topus-logo.png
szchipolska.png
Swieze-na-talerze.png
hamilton.png
mostostal.png
Comfort.png
Flexvision.png
GoldenLion.png
Logbox.png
IGES.png
Grafen Polska Sp. z o.o..png
Avenir-Medical-1.png
sensDx.png
Doti.png
mitsubishi.png
itxon.png
gddkia.png
vba.png
Sanden.png
Julia.png
schipolska.png

SZYBKI KONTAKT

 
 
 

ODWIEDŹ NAS NA:

Logotyp Akat consulting