Szkolenia

LEAN CHANGE AGENT - PRAKTYCZNY WARSZTAT ZARZĄDZANIA ZMIANĄ W ORGANIZACJI (CERTYFIKAT MIĘDZYNARODOWY)

LEAN CHANGE AGENT - PRAKTYCZNY WARSZTAT ZARZĄDZANIA ZMIANĄ W ORGANIZAC J I (CERTYFIKAT MIĘDZYNARODOWY)

Szkolenia

PROGRAM SZKOLENIA


Dzień 1

 • Czym jest zarządzanie zmianą, dlaczego skuteczne zarządzanie zmianą jest konieczne w organizacjach i czym jest Lean Change Management i co wyróżnia to podejście spośród innych metod zarządzania zmianą? (2h)
 • Czym jest zwinne zarządzanie zmianą (ang. Agile Change Management), jakie są wartości i zasady „świata agile” w organizacjach oraz jak jest zastosować w zarządzaniu zmianą? - (1h 30 min)
 • Przerwa (45 min)
 • Jak przygotować organizację do wprowadzenia zmiany, jakie narzędzia zastosować, aby zbadać gotowość organizacji do wprowadzenia zmiany oraz jakie narzędzia stosować w procesie komunikowania zmiany i do monitorowania postępu zmiany? (1h 30 min)
 • Jak wprowadzać zmianę przyrostowo (ang. Incremental Change), jak określać cele i weryfikować ich realizację. (1h 45 min)
 • Podsumowanie dnia 1 (30 min)


Dzień 2

 • Jak skutecznie prowadzić zmianę jako eksperyment biznesowy w organizacji, wykorzystując dobre praktyki komunikacji, budowania zaangażowania pracowników oraz liderów organizacji? (2h)
 • Dlaczego mówienie, że zmiany w 70% się nie udają jest nieprawdziwe? W jaki sposób pracownicy odpowiadają na zmianę w organizacji i w jaki sposób pomóc im przełamać opór przed zmianą? - (1h 30 min)
 • Przerwa (45 min)
 • Jak jako lider zmiany prowadzić projekt zarządzania zmianą w zmienny, turbulentnym środowisku organizacji o skomplikowanej strukturze? - (1h 30 min)
 • Jakimi narzędziami wspierać proces wprowadzania zmiany - change frameworks, change Canvas, ankiety, wywiady, coaching etc. (1h 45 min)
 • Podsumowanie dnia 2 - (30 min)
CZYTAJ WIĘCEJ

CELE


 • Wyposażenie uczestników 2-dniowego warsztatu w wiedzę i praktyczne umiejętności stosowania metod, narzędzi i praktyk pozwalających na efektywne wprowadzanie i zarządzanie biznesową zmianą organizacyjną zgodnie z filozofią lean/agile - Lean Change Management
 • Zwiększenie wiedzy o metodach, narzędziach i praktykach wprowadzania i zarządzania zmianą organizacyjną zgodnie z metodą Lean Change Management
 • Wzrost umiejętności zastosowania w praktyce w pracy dla swoich zespołów i organizacji metod, narzędzi i praktyk wprowadzania i zarządzania zmianą organizacyjną zgodnie z metodą Lean Change Management
 • Nabycie kompetencje wprowadzania i zarządzania zmianą organizacyjną zgodnie z metodą Lean Change Manangement
CZYTAJ WIĘCEJ

INFORMACJE ORGANIZACYJNE


Oferujemy organizację tego szkolenia również w formule zamkniętej. W takiej sytuacji usługa jest dostosowywana do życzeń konkretnego Klienta, a przyjęte rozwiązania opierają się na analizie potrzeb danego przedsiębiorstwa. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

CZYTAJ WIĘCEJ
Dla kogo

Dla kogo?

Każda osoba w firmie zainteresowana poznaniem metod, praktyk i narzędzi zwiększających skutecznego wprowadzania zmian organizacyjnych zgodnego z podejściem Lean/Agile. Uczestnicy szkoleń to: liderzy zespołów, kierownicy projektów, pracownicy umysłowi, kadra zarządzająca średniego i wyższego szczebla, deweloperzy, produkt-owerzy i Scrum masterzy, Agile coach-owie, liderzy zespołów HR, szefowie start-upów, managerowie odpowiedzialni za wprowadzanie zmian organizacyjnych, managerowie odpowiedzialni za rozwój organizacji.
Trener

Trener

Tomasz Krakowczyk
Efekty

Miejsce i Termin

Poznań 2018-09-20 2018-09-21
Kraków 2018-11-15 2018-11-16
Warszawa 2019-01-10 2019-01-11
Cena

Cena

2 600 netto zł

Zapisz się na szkolenie

 
 
 

JESTEŚMY CERTYFIKOWANĄ INSTYTUCJĄ SZKOLENIOWĄ

Międzynarodowy Certyfikat Lean Change Management

POSIADAMY CERTYFIKAT
POSIADAMY AKREDYTACJE PARP

Najmocniejszą stroną szkolenia były jego praktyczne aspekty oraz możliwość zastosowania nabytej wiedzy w pracy.

Uczestnik szkolenia “Kierownik-Lider-Przywódca. 2- dniowe warsztaty praktyczne z zakresu efektywnego zarządzania zespołem”


Najmocniejszą stroną szkolenia był prowadzący p. Rafał Błachowski, który przekazał nam ogrom wiedzy. Trener jest niesamowitym profesjonalistą i człowiekiem z pasją.

Uczestnik szkolenia “Profesjonalna obsługa klienta i sprzedaż z wykorzystywaniem telefonu. Warsztaty praktyczne z wykorzystywaniem nagrań audio”


Szkolenie odbyło się w dobrej atmosferze, a prowadzący był bardzo otwarty.

Uczestnik szkolenia “Automatyzacja marketingu - 2- dniowe warsztaty praktyczne”


Szkolenie zawierało praktyczne ćwiczenia-warsztaty, kontakt z kamerą oraz pracę na przykładach, a nie na pokazie slajdów.

Uczestnik szkolenia “Skuteczne techniki sprzedaży”


Najmocniejszymi stronami szkolenia były dynamika, praktyczne przykłady, warsztatowa forma wykładów.

Uczestnik szkolenia “Zarządzanie projektami metodą łańcucha krytycznego oraz wykorzystywanie narzędzi informatycznych wspierających zarządzanie projektami i procesami w firmie”


Cenną stroną szkolenia był bardzo dobry przekaz wiedzy oraz różnorodność zastosowanych metod pracy.

Uczestnik szkolenia “Warsztat doradczy w miejscu pracy doskonalący standardy obsługi klienta i technik aktywnej sprzedaży”


Najmocniejszą stroną szkolenia było przedstawienie możliwości, jakie daje internet w sprzedaży i obsłudze klienta.

Uczestnik szkolenia “Wykorzystanie automatycznego marketingu w rozwoju sprzedaży firmy”


Najlepszym elementem szkolenia było położenie nacisku na praktykę sprzedaży.

Uczestnik szkolenia “Efektywne tworzenie baz danych oraz prowadzenie akcji telemarketingowych”


Najmocniejszymi stronami szkolenia były przedstawienie filozofii, praktyczne porady, możliwość konsultacji po wprowadzeniu SCRUMA do organizacji.

Uczestnik szkolenia “Scrum w Praktyce (z symulacją Scrum Droid)”


AKAT Usługi Doradcze jest firmą skoncentrowaną na kliencie i na jego zadowoleniu, a realizowane przez nią szkolenia są dostosowywane do realnych potrzeb, co stanowi główny powód naszego zadowolenia. Oba szkolenia okazały się bardzo przydatne w naszej firmie i z całą pewnością, uzyskana wiedza i umiejętności będą generowały dalsze korzyści.

Przedstawiciel firmy, dla której zrealizowano szkolenia: “Automatyzacja marketingu. Warsztat praktyczny” oraz “Wykorzystanie mediów społecznościowych w marketingu i sprzedaży”

Zaufali nam

itxon.png
volkswagen.png
empirica .png
Architekci.png
sitech.png
Avenir Medical 1.jpg
Doti.png
COMPTA.png
Logbox.png
BabyMerc.png
bonduelle.png
schipolska.png
Czasnaherbate.png
spolem1.png
RCcloud.png
geo-sport.png
timecamp.png
medicus.png
Earp Integration.png
Świeże na talerze.png
semper.png
Julia.png
3play.png
vba.png
topus-logo.jpg
miastoprojekt.png
logo.png
Grafen Polska Sp. z o.o..png
red.png
atel.png
resulto sp. z o.o..png
hamilton.png
BEWA.png
mostostal.png
Sanden.jpg
GFcorp.png
gddkia.png
mitsubishi.png
dolnoslascy_pracodawcy.png
sensDx.png
GoldenLion.png
Spolem.png
oring.png
Comfort.png
szchipolska.png
PEG.png
Flexvision.png
IGES.png
epore.png
Logistik.png

SZYBKI KONTAKT

 
 
 

ODWIEDŹ NAS NA:

Logotyp Akat consulting