Doradztwo i budowanie strategii rozwoju

Doradztwo biznesowe to zespół działań ukierunkowanych na rozwój organizacji, który może ograniczać się do pojedynczych analiz i sugestii prowadzonych w formie jednorazowych konsultacji. Dla naszych klientów organizujemy jednak również zaawansowane programy i projekty doradztwa biznesowego, które w sposób długofalowy wspierają działanie firmy.

doradztwo

Jak pracujemy z klientem?

 • 1. Analiza potrzeb

  Dokładnie weryfikujemy potrzeby firmy. Za pomocą różnych narzędzi i metod zbieramy informacje o rzeczywistych oczekiwaniach, potrzebach i problemach.

 • 2. Koncepcja

  Przedstawiamy program działań rozwojowych oparty na analizie potrzeb. W trakcie konsultacji z Klientem dokonujemy proponowanych zmian. Przedstawiamy harmonogram usługi i związane z nim wymagania.

 • 3. Realizacja

  Warsztaty doradcze prowadzone są przez doświadczonych ekspertów. Wykorzystują oni różnorodne formy i narzędzia przekazu tj.: studia przypadków, mini wykłady, symulacje i gry, filmy i nagrania video/audio, autodiagnozy, praca w grupach i indywidualna.

  Główną zasadą tego etapu jest maksymalizacja aspektów praktycznych, tak by uczestnicy rzeczywiście nabyli dodatkowe umiejętności, a firmy poprawiły swoją efektywność oraz wyniki.

 • 4. Wdrożenie i ewaluacja

  Po intensywnym czasie, dokonujemy analizy tego, co się wydarzyło. Podsumowujemy realizacje, wyciągamy wnioski i przekazujemy nasze rekomendacje. Etap ten jest szczególnie ważny, ponieważ pozwala na uzyskanie maksymalnych korzyści.

Poznaj ofertę naszych usług doradczych

Strategie rozwoju przedsiębiorstw

strategie rozwoju eksportu

Strategie sprzedażowe
i marketingowe

Mapowanie procesów i ich optymalizacja

Wdrożenie narzędzi
IT w firmie

Narzędzia doskonalenia organizacji

Zarządzanie organizacją
- lean, kanban, zmiana

Zaufali nam

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe