Nasza oferta

                                   Poznaj nas

Zaufali nam

Najmocniejszą stroną szkolenia były jego praktyczne aspekty oraz możliwość zastosowania nabytej wiedzy w pracy.

Uczestnik szkolenia “Kierownik-Lider-Przywódca. 2- dniowe warsztaty praktyczne z zakresu efektywnego zarządzania zespołem”

Najmocniejszą stroną szkolenia był prowadzący p. Rafał Błachowski, który przekazał nam ogrom wiedzy. Trener jest niesamowitym profesjonalistą i człowiekiem z pasją.

Uczestnik szkolenia “Profesjonalna obsługa klienta i sprzedaż z wykorzystywaniem telefonu. Warsztaty praktyczne z wykorzystywaniem nagrań audio”

Szkolenie odbyło się w dobrej atmosferze, a prowadzący był bardzo otwarty.

Uczestnik szkolenia “Automatyzacja marketingu - 2- dniowe warsztaty praktyczne”

Szkolenie zawierało praktyczne ćwiczenia-warsztaty, kontakt z kamerą oraz pracę na przykładach, a nie na pokazie slajdów.

Uczestnik szkolenia “Skuteczne techniki sprzedaży”

Najmocniejszymi stronami szkolenia były dynamika, praktyczne przykłady, warsztatowa forma wykładów.

Uczestnik szkolenia “Zarządzanie projektami metodą łańcucha krytycznego oraz wykorzystywanie narzędzi informatycznych wspierających zarządzanie projektami i procesami w firmie”

Cenną stroną szkolenia był bardzo dobry przekaz wiedzy oraz różnorodność zastosowanych metod pracy.

Uczestnik szkolenia “Warsztat doradczy w miejscu pracy doskonalący standardy obsługi klienta i technik aktywnej sprzedaży”

Najmocniejszą stroną szkolenia było przedstawienie możliwości, jakie daje internet w sprzedaży i obsłudze klienta.

Uczestnik szkolenia “Wykorzystanie automatycznego marketingu w rozwoju sprzedaży firmy”

Najlepszym elementem szkolenia było położenie nacisku na praktykę sprzedaży.

Uczestnik szkolenia “Efektywne tworzenie baz danych oraz prowadzenie akcji telemarketingowych”

Najmocniejszymi stronami szkolenia były przedstawienie filozofii, praktyczne porady, możliwość konsultacji po wprowadzeniu SCRUMA do organizacji.

Uczestnik szkolenia “Scrum w Praktyce (z symulacją Scrum Droid)”

AKAT Usługi Doradcze jest firmą skoncentrowaną na kliencie i na jego zadowoleniu, a realizowane przez nią szkolenia są dostosowywane do realnych potrzeb, co stanowi główny powód naszego zadowolenia. Oba szkolenia okazały się bardzo przydatne w naszej firmie i z całą pewnością, uzyskana wiedza i umiejętności będą generowały dalsze korzyści.

Przedstawiciel firmy, dla której zrealizowano szkolenia: “Automatyzacja marketingu. Warsztat praktyczny” oraz “Wykorzystanie mediów społecznościowych w marketingu i sprzedaży”

Nasze referencje

ARRP SP. Z O.O.

ARRP SP. Z O.O.
"Analiza projektów inwestycyjnych" (...) Szkolenie zostało zorganizowane z należytą starannością, a także z ukierunkowaniem na potrzeby uczestników. Rekomenduję współpracę i szkolenia realizowane przez firmę AKAT.

SENSDX S.A.

SENSDX S.A.
Zarówno proces organizacji szkolenia, jak również jego realizacja przebiegła bardzo sprawnie i zadowalająco. Podkreślenia wymaga otwartość firmy, elastyczność w dostosowaniu do czasu i miejsca szkolenia. Polecamy szkolenia marketingowe oraz współpracę z AKAT Usługi Doradcze Tomasz Kurek. Jest to rzetelny, odpowiedzialny i dostarczający wysoką jakość partner, z pomocą którego skuteczniej i efektywniej można rozwijać swoją organizację.

P.P.U.H. PRZEMKO

P.P.U.H. PRZEMKO
Usługa szkoleniowa "Techniki i dobre praktyki sprzedażowe" została przeprowadzona na najwyższym poziomie. Przed szkoleniem dokonano analizy naszych potrzeb, a na koniec otrzymaliśmy także raport podsumowujący. Bardzo wysoko oceniamy otrzymaną usługę, szczególnie: poziom szkolenia, atmosferę oraz umiejętności, które nabyliśmy.

DORADZTWO FINANSOWE ALEKSANDRA DYDYNA

DORADZTWO FINANSOWE ALEKSANDRA DYDYNA
Sposób prowadzenia przez niego doradztwa okazał się bardzo kompleksowy, a zewnętrzne spojrzenie na naszą firmę bardzo cenne. Na szczególną uwagę zasługuje również atmosfera, która sprzyjała współpracy oraz generowaniu nowych pomysłów. (...) cała usługa okazała się być niezwykle użyteczna zarówno pod kątem rozwoju naszej firmy, jak również osobistego osób ją tworzących.

EARP INTEGRATION

EARP INTEGRATION
Szkolenie (...) okazało się strzałem w dziesiątkę dla naszej firmy. Prowadzący wykazali się bardzo zaawansowaną znajomością tematu, oraz co najważniejsze - dużym doświadczeniem w zakresie zarządzania projektami. Na pochwałę zasługuje także sposób prowadzenia szkolenia - warsztaty angażujące uczestników.

RESULTO

RESULTO
Współpraca z firmą przebiegała w sposób nienaganny i bardzo profesjonalny. Chcemy podkreślić, iż szkolenia spełniły nasze oczekiwania i zostały również pozytywnie ocenione przez uczestnika, a profesjonalizm os. prowadzącej i jej zaangażowanie pozwala określić firmę AKAT jako solidną, rzetelną, godną polecenia.

BO IT SOLUTIONS

BO IT SOLUTIONS
W połączeniu z doskonałą organizacją, bogatym, praktycznym doświadczeniem trenerki, a także indywidualnym podejściem oceniamy całą współpracę bardzo wysoko. AKAT jest firmą skoncentrowaną na kliencie i na jego zadowoleniu, a realizowane przez nią szkolenia są dostosowywane do realnych potrzeb, co stanowi główny powód naszego zadowolenia.

TOPUS SP. Z O.O.

TOPUS SP. Z O.O.
Większośc celów określonch w strategii wyznaczonych do osiągnięcia do końca 2017 r., udało nam się osiągnąć już w połowie 2016 r., w szczególności znaczący wzrost sprzedaży oraz jej dywersyfikacja podnosząca stabilność firmy. Osiągnięcie celów oceniam jako efekt właściwej strategii, przy której p. Tomasz Kurek miał znaczący udział.

EMPIRICA S.A.

EMPIRICA S.A.
Trenerzy wykazali się dużym doświadczeniem praktycznym, a także znakomitą znajomością tematyki szkolenia, dzięki czemu całkowicie spełniło ono nasze oczekiwania, a nawet je przerosło. (...) Forma realizacji szkolenia jest niesamowicie atrakcyjna, a to sprzyja szybszemu oraz przede wszystkim bardziej skutecznemu opanowaniu metodyki.

GRAFEN POLSKA SP. Z O.O.

GRAFEN POLSKA SP. Z O.O.
Prowadzący wykazali się bardzo wysokim poziomem wiedzy, a także sposobem przekazywania informacji. Spotkaniom (...) towarzyszyło duże zaangażowanie trenerów, co świadczy o indywidualnym podejściu do klienta, natomiast, sama organizacja usług została przeprowadzona w rzetelny sposób. (...) Firma Akat jest profesjonalnym partnerem z pomocą którego rozwój organizacji i pracowników staje się skuteczniejszy i efektywniejszy.

Nasi klienci

itxon.png
volkswagen.png
empirica .png
Architekci.png
sitech.png
Avenir Medical 1.jpg
Doti.png
COMPTA.png
Logbox.png
BabyMerc.png
bonduelle.png
schipolska.png
Czasnaherbate.png
spolem1.png
RCcloud.png
geo-sport.png
timecamp.png
medicus.png
Earp Integration.png
Świeże na talerze.png
semper.png
Julia.png
3play.png
vba.png
topus-logo.jpg
miastoprojekt.png
logo.png
Grafen Polska Sp. z o.o..png
red.png
atel.png
resulto sp. z o.o..png
hamilton.png
BEWA.png
mostostal.png
Sanden.jpg
GFcorp.png
gddkia.png
mitsubishi.png
dolnoslascy_pracodawcy.png
sensDx.png
GoldenLion.png
Spolem.png
oring.png
Comfort.png
szchipolska.png
PEG.png
Flexvision.png
IGES.png
epore.png
Logistik.png

SZYBKI KONTAKT

 
 
 

ODWIEDŹ NAS NA:

Logotyp Akat consulting